top of page

STAL

Specjalizujemy się w produkcji schodów oraz balustrad stalowych na wymiar. Zajmujemy się również szeroko pojętą metaloplastyką, dlatego śmiało możesz odezwać się do Nas z każdym pomysłem.

MALOWANIE PROSZKOWE

Wszystkie realizacje ze stali czarnej są piaskowane oraz zabezpieczone malowaniem proszkowym według palety RAL. Stosujemy wytrzymałe farby polimerowe odporne na uszkodzenia mechaniczne.

PROJEKT

Każda nasza realizacja poprzedzona jest pomiarem oraz autorskim projektem wraz z wizualizacją w 3D dla Twojego planu. Na tym etapie możemy omówić każdy detal wykonania przed przejśćem do produkcji.

DREWNO, SZKŁO, KAMIEŃ

Współpracujemy ze stolarzami, kamieniarzami oraz szklarzami, co pozwala nam na uzupełnienie naszych realizacji o profesjonalnie dobrane materiały.

MONTAŻ

Wszystkie nasze realizacje są transportowane oraz montowane przez nas. Pamietaj tylko o przygotowaniu i zabezpieczeniu pomieszczenia do wykonania przez nas prac.

KOMPLEKSOWA USLUGA

Nasza usługa prowadzona jest od projektu po sam montaż. Przez cały etap realizacji nie musisz się niczym przejmować, zajmiemy się tym za Ciebie

bottom of page